O NAS

HURTOWNIA KOSMETYCZNO FRYZJERSKA „MJ” istnieje na rynku od 2008 roku. Od samego początku inwestowaliśmy w artykuły wysokiej jakości. Większość produktów pochodzi od polskich producentów, które wykonane są z wysokiej jakości materiałów spełniających wysokie standardy. Stawiamy przede wszystkim na jakość produktów, które są każdorazowo sprawdzane ale nie testowane na zwierzętach. Dążymy również do zapewnienia dostępnych cen przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości.

Zapraszamy do współpracy hurtownie, salony kosmetyczne, fryzjerskie, szkoły oraz osoby planujące własną działalność. Oferujemy korzystne ceny oraz rabaty dla odbiorców posiadających działalność gospodarczą.

Otwierając się na szeroką gamę odbiorców zapraszamy do punktu stacjonarnego mieszczącego się w Elblągu przy ulicy Pestalozziego 6. Dla klientów przewidziany jest program lojalnościowy – za każde wydane 10 zł klient otrzyma 1 punkt – które może wymieniać na produkty. Oferta punktowa dostępna w sklepie.

Uczestniczymy w programie KARTA DUŻEJ RODZINY – za okazaniem karty oraz dowodu tożsamości rabaty na artykuły 10%. Bierzemy również udział w akcji ELBLĄG ZA PÓŁ CENY zapraszamy już w kwietniu do kolejnej edycji.

NASZYM CELEM JEST KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM JAK ZARÓWNO KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH, KTÓRZY CENIĄ WYSOKĄ JAKOŚĆ I MIŁĄ OBSŁUGĘ.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

MJ Cosmetic Center

hurtownia1
hurtownia2